Freestyle koloběžka black-green

Kód: 1983
Neohodnoceno
1 459 Kč 1 206 Kč bez DPH
Skladem exp. 1-4 dny

Freestyle koloběžka černo-zelená

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestyle koloběžka je extrémně lehká. Hmotnost koloběžky má obrovský vliv na spokojenost s jejím používáním, zejména v případě mladých, začátečníků. Koloběžka má hliníkovou základnu, díky které je extrémně lehká - 2,6 kg, což vám umožní provádět i ty nejnáročnější kaskadérské kousky.

Nezávislý kompresní systém SCS použitý v koloběžce je velmi odolnýU tohoto systému si můžete být jisti, že na řídítkách nebude žádná vůle a že nedojde k poškození jeho slotu.

Ložisko má velmi velký vliv na rychlost, kterou bude koloběžka schopna vyvinout a také na pohodlí jízdy. Vzhledem k tomu, že má koloběžka prvotřídní ložiska - ABEC7, poskytuje vyšší přesnost, účinnost a možnost dosažení vyšší rychlosti. 

Koloběžka má navíc malá, gumová kolečka s plochým profilem, která jsou ovladatelná a velmi snadno se s nimi jezdí. Mají velkou kontaktní plochu, která zajišťuje stabilitu a dobrou přilnavost.

Freestyle koloběžka má nejoblíbenější výšku, díky které se přizpůsobí prakticky každému uživateli. Karbonové řídítka navíc umožňují otáčení o 360 stupňů. Koloběžka je extrémně odolná, takže je vhodná pro mladé i starší lidi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Barva: Černo-zelená
Průměr kola: 100 mm
Materiál kola: Guma
Materiál konstrukce: Uhlíková ocel, hliník
Madla řídítek: Gumová, protiskluzová
Ložiska: ABEC-7
Délka plošiny: 50 cm
Délka: 65 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 85 cm
Otočení řídítek o 360°: Ano
Maximální nosnost: 100 kg
Hmotnost: 2,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: