3D PERO + 10 m FILAMENT (žlutá a černá)

Kód: 18241
Neohodnoceno
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem exp. ihned

3D tiskové pero (žluté a černé) – vaše kouzelné pero pro tvoření ve třetí dimenzi!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D tiskové pero (žluté a černé) – vaše kouzelné pero pro tvoření ve třetí dimenzi!!

Naše pero pro 3D tiskárnu je druh kouzelného stylusu, který promění vaše bláznivé nápady ve skutečnost... ve třetí dimenzi! Jedná se o nástroj, který do vašeho života vnese dávku zábavy, tvoření a fantazie.

Hlavní rysy:

Kreativita na dosah ruky : Představte si, že se vaše pero stalo nástrojem pro vytváření 3D objektů. Nyní můžete vykouzlit vše od malých soch až po nádherná umělecká díla.

10 metrů zábavného vlákna : Sada obsahuje 10 metrů speciálního vlákna, takže můžete začít hned tvořit. Není to vzrušující?

Snadné použití : Naše 3D pero se používá tak snadno, že to zvládne i vaše káva. Stačí jej zapnout, zahřát a začít tvořit!

Neomezené možnosti : Tvoření ve třetí dimenzi je neomezená zábava! Kreslit, navrhovat, experimentovat – jediným limitem je vaše představivost.

Nekonečná zábava : Bavte se na večírcích, ve volném čase nebo dokonce při nudných schůzkách – vaše 3D pero je vždy připraveno k akci.

Kreativita povznesená na další úroveň : Zapomeňte na nudné kresby na papíře – nyní můžete tvořit ve třetím rozměru a překvapit každého svou jedinečnou kreativitou.

3D Printer Pen je vaší vstupenkou do kouzelného světa trojrozměrných kreseb a projektů.

Rozvíjejte svou fantazii, vyrábějte dárky, ozdobte si svůj obytný prostor nebo se prostě bavte jako dítě. Naše 3D pero je připraveno proměnit váš svět v kreativní hřiště!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: