Rychlovarná konvice Balter Home 2200 W černá

Kód: 17400
Neohodnoceno
1 764 Kč 1 458 Kč bez DPH
Skladem exp. 1-4 dny

Tato elegantní a účinná konvice z nerezové oceli s matným černým povrchem a dvojitou stěnou je vizuálním vrcholem každé kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlovarná konvice Balter Home 2200 W černá

Nerezová konvice Balter CoolTouch WK-08 se 7stupňovou regulací teploty

Tato elegantní a účinná konvice z nerezové oceli s matným černým povrchem a dvojitou stěnou je vizuálním vrcholem každé kuchyně. Moderní vzhled konvice s rukojetí s dřevěným efektem a LED displejem se senzorovými tlačítky se snoubí s téměř neuvěřitelnou funkčností a důrazem na maximální zdravotní nezávadnost. Neobsahuje tedy změkčovadla (bez BPA) a během procesu vaření neuvolňuje mikroplastové částice.

Konvice Balter je během procesu vaření obzvláště tichá a nabízí velkorysou kapacitu 1,5 litru, rychle přivede vodu k varu a je navržena tak, aby minimalizovala usazování vodního kamene. Díky nastavení teploty si můžete vybrat jedno ze 7 nastavení teploty, ideální pro daný druh čaje. Vhodné i pro přípravu kávy a dětské výživy. Pokud je voda udržována na dané teplotní úrovni delší dobu, funkce ohřevu se aktivuje až na 1 hodinu.

Díky ochraně proti suchému provozu se čajový spařovač WK-08 automaticky vypne, když je naplněn příliš malým množstvím vody. Díky displeji vždy vidíte aktuální teplotu. Široko otevírací víko s OneTouch otevíráním obzvlášť usnadňuje plnění. 360° základna s bezdrátovou nádobou a stylová dřevěná rukojeť zajišťují pohodlnou volnost pohybu a příjemný pocit při nalévání.

Dominantní barva černá
Charakteristika
Regulace teploty (7 kroků, 45°C - 100°C)
LED indikátor teploty
Funkce udržování teploty
Velká kapacita (1,5l)
Vysoce kvalitní vnitřní plášť z nerezové oceli
Konstrukce s dvojitou stěnou
Vnější pouzdro "Cool-Touch" a "Touch-Proof".
Neobsahuje škodlivé sloučeniny BPA
Rychlý a tichý ohřev vody
Snadno otevíratelné víko 75°
Vnitřní ukazatel hladiny vody
Konvice je otočná o 360°
Automatické vypnutí, když není voda
Regulace a údržba teploty
Konvice WK-08 má 7 volitelných teplot ohřevu v rozmezí od 45°C do 100°C a také funkci udržování teploty. Po dosažení nastavené teploty se konvice automaticky vypne nebo přejde do režimu udržování teploty (doba trvání až 60 minut).

LED displej také zobrazuje aktuální teplotu vody během nahřívání konvice, což umožňuje přesně ohřát vodu na libovolnou teplotu.

Konstrukce s dvojitou stěnou
Dvouplášťové provedení konvice s vnitřním pláštěm ze 100% nerezové oceli nabízí řadu výhod oproti standardním konvicím, které mají pouze jednostěnný plášť.

Za prvé, speciální vrstva Cool-Touch udrží pouzdro příjemně chladné a vodu déle horkou.
Za druhé, ačkoli tento model používá pouze bezpečné materiály a potravinářský plast bez BPA, voda nepřichází do přímého kontaktu s plastovými prvky konvice.
Zatřetí, vnější plášť konvice má povrchovou úpravu Touch-Proof, která ji chrání před zbytečným znečištěním a umožňuje udržet ji dlouhou dobu čistou.
Tichý provoz
Pozoruhodný je zejména tichý chod při ohřevu vody.

Šířka produktu 24 cm
2200 W
Moderní vzhled
Konvice má moderní design, který se bude dobře vyjímat ve skandinávské, loftové nebo moderní kuchyni, ale bude se skvěle vyjímat i v jakémkoli jiném interiéru, jak doma, tak v kanceláři.

Rukojeť konvice není vyhřívaná a je vyrobena z materiálu imitujícího dřevo, ale působí tak přirozeně, že zblízka nebo i na dotek je těžké ji rozeznat od pravého dřeva.

Velká kapacita a snadné otevírání víka
Optimální kapacita této konvice je 1,5 litru, což vystačí na přípravu 5-6 šálků čaje.

A díky široce otevíratelnému víku je plnění konvice vodou rychlé a snadné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: